guy
23 آذر 1401 - 16:43

کار سختی مقابل رقبای آسیایی داریم/انصراف ازجذب سومین بازیکن خارجی

گرگان- سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان با اشاره به انصراف از جذب سومین بازیکن خارجی برای این تیم در رقابت های قهرمانی آسیایی، گفت: کار سختی در برابر حریفان داریم.

به گزارش خبرنگار مهر، مهران حاتمی بعدازظهر چهارشنبه در نشست با خبرنگاران اظهار کرد: براساس مقررات کنفدراسیون بسکتبال آسیا امکان گنجاندن نام سه بازیکن خارجی در لیست نهایی ۱۲ نفری برای شهرداری گرگان وجود داشت.

سرمربی شهرداری گرگان افزود: با توجه به اینکه هر تیم صرفاً امکان حضور دو بازیکن خارجی به طور همزمان در میدان مسابقه دارد، تصمیم بر آن شد تا هزینه مازادی بر مدیریت تیم بسکتبال شهرداری وارد نشود و از جذب بازیکن خارجی سوم منصرف شدیم.

وی گفت: رقبا آسیایی از بازیکنان غیربومی متعددی برخوردار هستند و حریف اول ما در این رقابت‌ها سابقه قهرمانی در آسیا را در کارنامه دارد.

حاتمی ادامه داد: بازی‌های این مرحله از رقابت‌ها توسط مجری مسابقات به صورت زنده منعکس می‌شود و در صورت اینکه حق پخش بازی‌ها توسط صدا و سیما خریداری شود، امکان تماشای زنده بازی از تلویزیون وجود دارد.

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان افزود: با تکیه بر فیلم بازی رقبا، آنالیزی نسبی از حریفان این مرحله انجام شده و تلاش داریم نماینده قدرتمندی در این مسابقات باشیم.

گفتنی است، فصل جدید مسابقات بسکتبال قهرمانی مردان باشگاه‌های غرب آسیا پس از سه سال وقفه از ۲۸ آذر با حضور هشت تیم در ۲ گروه چهار تیمی، باحضور شهرداری گرگان و ذوب‌آهن اصفهان به عنوان نمایندگان ایران به صورت رفت و برگشت برگزار می‌شود.

اولین مسابقه شهرداری گرگان در بازی‌های غرب آسیا چهارشنبه ۳۰ آذر مقابل مصاف الریاضی لبنان است.

منبع: مهر
شناسه خبر: 910894